Vše podstatné o Internet Marketing 2013

Publikováno dne: 13. února 2013 Autor: Jindřich Fáborský

Dlouho připravovaná sobota 9.2. je za námi. Byl to báječný den. Děkujeme všem zúčastněným, kteří se podíleli na vytvoření sobotní atmosféry. Děkujeme všem devíti řečníkům, byli skvělí! Děkujeme také více než 12 lidem, kteří se starali o pohodlí účastníků - ozvučení, catering, obsluhu šatny nebo třeba komunikaci na Twitteru během konference. Na úvod i na závěr děkujeme skvělému publiku - 159 lidem nadšeným do marketingu. V tomto článku shrnujeme vše podstatné o proběhlé konferenci:

1. Prezentace, fotky a videozáznamy

Prezentace řečníků si můžete dle libosti volně prohlížet a stahovat z našeho SlideShare. Rozhodně stojí za to. Zájemce o kompletní fotogalerii odkazujeme na Facebook stránku JsmeMarketing. A konečně videozáznamy v HD kvalitě, s perfektním zvukem najdete na našem YouTube kanálu. Příjemnou zábavu. 

2. Workshop Martina Šinkovského

Ve workshopu Martina měli účastníci za úkol navrhnout dvě Facebook reklamy pro Pražské jaro. Výsledky workshopu a zpětnou vazbu Martina si můžete přečíst v tomto Google dokumentu.

3. Báťkovy produkty

Zachutnaly vám na konferenci bylinkové sirupy, které jste mohli volně konzumovat? Navštivte webové stránky Báťkových produktů a objednejte si nějaké domů. 

4. Budou nějaké další akce?

V Olomouci se dlouhodobě snažíme podporovat vzdělání v oblasti marketingu a podnikání. Už teď jsme vypsali několik lákavých marketingových akcí. Pokud podnikáte a alespoň občas trávíte čas v Olomouci, mohly by vám padnout do oka i další naše služby - Podnikanivolomouci.cz. A další ročník konference? Zatím nechceme nic prozrazovat :-)

5. Kde a co se psalo o konferenci?

M-journal.cz: Internet Marketing 2013: Od nefungujících sociálních médií po obsah jako krále, který přichází na řadu příliš pozdě

Martin Matějka: Konference Internet Marketing 2013 Olomouc

Lukáš Pítra: Internet Marketing 2013 v Olomouci

Jan Kvasnička: Konference Internet Marketing 2013 a její průběh

Zdeněk Hejl: Konference Internet Marketing 2013

Zdeněk Dvořák: Jaký byl Internet Marketing 2013?

Jan Ambrož: V nouzi poznáš copywritera - slajdy z přednášky na Internet Marketing 2013

Affilblog.cz: Můj názor na konferenci Internet Marketing 2013 (František Szabó)

MMportál.cz: Smysluplná konference

Jiří Kratochvíl: Internet Marketing 2013 - Byl jsem tam...

Adam Zbiejczuk: Internet Marketing 2013 a tak vůbec

Skannet.cz: Internet Marketing 2013 (Marek Mlčoch)

Aitom.cz: Reportáž: Internet Marketing 2013 (David Ptáček)

 

im2013

Přejít do fotogalerie konference