Inbound marketing a nákup display reklamy od lektorů z H1.cz (Profesional Lecture)

19. března 2013 (út)
od 14:45 do 17:30
Šlechtitelů 21, Olomouc

O akci

Další várka marketingového know-how tentokrát od špičkových expertů ze společnosti H1.cz. Poprvé se budeme v Olomouci bavit o nákupu display reklamy a inbound marketingu. Přednášky budou skvěle doplňovat například naše minulé semináře o SEO. Přijďte si poslechnout přednášky, diskutovat a seznámit se. 

Na tuto dvoupřednášku máme kapacitu 45 lidí. Jedná se o zpoplatněnou akci, kdy cena pro studenty je 100 Kč a cena pro nestudenty 300 Kč vč. DPH. Platba je možná výhradně platební kartou. 

 

Trendy v display reklamě - Linda Hlaváčová - H1.cz from JsmeMarketing

Program akce:

Linda Hlaváčová / https://twitter.com/lindash

Linda Hlaváčová 3 roky pracovala v SEO oddělení, kde se specializovala na rozvoj nových metod, návrh strategií pro klienty a propojování SEO s ostatními odvětvími internetového marketingu. V listopadu 2012 přešla do týmu Performance Advertising, kde je jejím úkolem sledovat trendy ve výkonnostním marketingu a klientům navrhovat, jak efektivně investovat peníze za reklamu v online prostředí. Mimo internetový marketing ji zajímají moderní technologie, Google a internet obecně. Má ráda dobré jídlo, hlavně maso.

Přednáška: Trendy v nákupu online reklamy pro rok 2013

Bojíte se investovat peníze do display reklamy, protože vám nepřipadá dost výkonná? Neplýtvejte impresemi na drahých plochách, ale zacilte na konkrétní uživatele. Dozvíte se, jak se posunulo vnímání nákupu online reklamy a jak nejlépe oslovíte zákazníka v různých fázích jeho nákupního cyklu.

Lh-ctverec

Pavel Ungr / https://twitter.com/necodymiconer

Pavel Ungr pracuje v H1.cz jako senior SEO konzultant a lektor školení o SEO. Věnuje se zde velkým klientům jako je Vodafone, Zapakatel nebo UPC, kterým vymýšlí unikátní SEO strategie. Oboru se profesionálně věnuje od roku 2008, kdy začínal v Ataxu jako SEO konzultant v kultovním SEO týmu Mirka Rojka. Krom online marketingu ho baví školit a přednášet. Zajímá se o moderní technologie, internet, vědu, ale i o umění, filosofii, religionistiku a další humanitní vědy. Rád chodí do přírody, skvěle tančí, hraje na kytaru a poznává zajímavé lidi. Taky píše svůj blog o online marketingu blog.bloxxter.cz.

Přednáška: Není vše jen SEO, co je neplacené a vydělává - buď inbound!

Neplacené vyhledávání. To je SEO. Dříve pozice a návštěvnost z vyhledávačů. Nyní už lépe konverze a zisk. Nemůžeme jít ale dál? Do dalších světů neplacené návštěvnosti? Pojďme se společně podívat jak cílit na konkrétní publikům, které vážně zajímáme. Jak být nalezitelní na celém internetu, jak konvertovat relevantní publikum a jak analyzovat náš profit. Odhalte třífázový model i pro menší projekty včetně oblíbených nástrojů (téměř) zdarma.

Pavel_ungr

Přihlašte se na akci

Akce již proběhla, nelze se přihlásit.

Zúčastnili se: