Ergonomie webů a eshopů v praxi. (Profesional Lecture)

15. ledna 2013 (út)
od 14:45 do 17:30
Šlechtitelů 21, Olomouc

O akci

Nový rok začneme hodně praktickou přednáškou Honzy Kvasničky o ergonomii a neeorgonomii eshopů. Všimli jsme si jeho pěkně zpracovaných a prakticky zaměřených přednášek, a tak jsme ho prostě museli pozvat. V lednu nám předá teoretický základ a ukáže spoustu praktických příkladů (ne)ergonomie webů a eshopů. 

Tato přednáška je zcela zdarma pro širokou veřejnost. Kapacitu máme 45 lidí.Ergonomie webů a eshopů v praxi - Jan Kvasnička from JsmeMarketing

Program akce:

Jan Kvasnička / http://www.kvasnickajan.cz

Jan Kvasnička se specializuje na zvyšování konverzního poměru webů. Navrhuje, a testuje webové aplikace s důrazem na přehlednost a použitelnost z pohledu uživatele, ale také na plnění výkonnostního modelu. Spolupracuje s předními společnostmi především v oblasti ecommerce. Je zastánce a propagátor myšlenky "Nenuťte uživatele přemýšlet". Aktivně také školí a pořádá workshopy na tyto témata. Na jeho blogu http://blog.kvasnickajan.cz najdete spoustu užitečných a praktických informací.

Přednáška: Ergonomie a prvky call-to-action v praxi nejen pro eshopy

Ergonomii a význam prvků call-to-action začíná řešit stále více projektů, firem nebo eshopů. Kvalitní zpracování dokáže zpříjemnit pobyt návštěvníka na webu a umožní jej lépe nalákat na danou akci, nejčastěji nákup. V přednášce si povíme teoretický základ k tomuto tématu, ale především si ukážeme spousty praktických příkladů nejen z prostředí eshopů. Těším se na Vaši účast.

Kvasnickajan3

Přihlašte se na akci

Akce již proběhla, nelze se přihlásit.

Zúčastnili se: