Jak na komunikaci v sociálních sítích podle Olgy Biernátové (Profesional Lecture)

11. června 2012 (Po)
od 14:45 do 17:30
Šlechtitelů 21, Olomouc

O akci

Letní okurková sezóna pro marketing v Olomouci se sice kvapem blíží, ale JsmeMarketing ještě zdaleka nepolevuje! V červnu se totiž představí další velmi zajímavá osobnost české scény. Na poslední akci jsme se vás ve formuláři na zpětnou vazbu ptali, koho chcete vidět. Olga byla rozhodně v našem hledáčku, ale vzhledem k tomu, že ji uvedlo více z vás, trochu jsme to urychlili :) 

Olgu můžete sledovat na Twitteru či Facebooku a můžete se také podívat na její minulé prezentace. Rozhodně to stojí za to!  

Program akce:

Olga Biernátová / http://nofreeusernames.cz/

Knihovnice s revolučními náladami | Bývalá členka Guerrilla Readers | Social media freak | Dívka, která jde víc slyšet než vidět | Book lover | Milovnice reklamy a ideální spotřebitel

Přednáška: Vykašli se na čísla, vyprávěj svůj příběh a miluj svou značku

Fanoušek nechce být jen tupá ovečka, která se ztrácí v davu. Chce být kámoš, chce být přijat, zapojen. Má rád lichotky, dárky, něco navíc, rád si povídá. Má rád lajky u svých komentářů, chce být uctíván a jeho přízeň nemusí trvat věčně a rozhodně není zadarmo. Děvka! Jak na komunikaci v sociálních sítích podle Olgy.

203403_1610781085_8034105_n

Přihlašte se na akci

Akce již proběhla, nelze se přihlásit.

Zúčastnili se: