Dva řečníci, jedno téma: SEO od pravěku po současnost (Profesional Lecture)

27. listopadu 2012 (út)
od 14:45 do 17:30
Šlechtitelů 21, Olomouc

O akci

Závěr listopadu věnujeme problematice SEO. A to ve velkém stylu, v podání hned dvou řečníků. Úterní odpoledne můžete strávit ve společnosti dvou velmi zajímavých osobností české SEO scény - Jana Linharta a Filipa Podstavce. Čeká vás spousta informací, diskuse a setkání se zajímavými lidmi. Tak jako vždy. 

Na tuto dvoupřednášku máme kapacitu 45 lidí. Jedná se o zpoplatněnou akci, kdy cena pro studenty je 100 Kč a cena pro nestudenty 300 Kč. Platba je možná kreditní kartou. 

Proč je tato akce placená?

Pořádání akcí má své náklady a my chceme naše vzdělávání neustále zlepšovat. Za peníze pořídíme občerstvení a hradíme také cestovné řečníkům. Díky zpoplatnění můžeme zajistit vyšší kvalitu a přivézt pro vás zajímavé řečníky z celé ČR.

Akce již proběhla. Co teď?

1. Prohlédněte si fotky z akce

2. Prohlédněte si prezentaci Honzy Linharta na Prezi

3. Prohlédněte si prezentaci Filipa Podstavce přímo zde (zdroj Slideshare)

 

Minulost, současnost a budoucnost získávání odkazů from Filip Podstavec

Program akce:

Jan Linhart / http://www.seolinhart.cz

Jan Linhart založil své první malé stránky v roce 2000. Od roku 2003 se zaměřuje především na SEO a od této doby budoval také portfolio svých projektů. Od roku 2005 zajišťuje při škole SEO pro firemní klientelu. Díky velkému náporu zakázek a ne příliš ideálnímu zdraví v lednu 2008 přerušil studium vysoké školy a vrhl se jen do podnikání. Od roku 2010 nabízí své služby pod hlavičkou SEO Linhart s.r.o. Je spoluautorem knižní publikace "333 tipů a triků pro SEO". Aktuálně spravuje více než 1 000 domén, věnuje se školením a rozvíjením nových projektů - např. www.souteze.cz.

Přednáška: Tvořte web pro lidi (i pro vyhledávače)

Téměř každý chce být viděn ve vyhledávačích, ale míst je málo. Techniky, které fungovaly dříve, již fungovat nemusí. Dozvíte se, jak udělat web poutavý pro lidi i pro vyhledávače.

2obr1

Filip Podstavec / http://blog.podstavec.cz/

Linkbuilding konzultant specializující se na analytiku odkazových profilů | Šaman a mág při odpuzování černobílých Google zvířat | Příležitostný workoholik.

Přednáška: Minulost, současnost a budoucnost získávání odkazů

Minulost, současnost a možná trochu budoucnost budování zpětných odkazů (Linkbuilding) a jeho profilace v současné době u nás a v zahraničí.

Profil

Přihlašte se na akci

Akce již proběhla, nelze se přihlásit.

Zúčastnili se: